- EP5W10RJ
EP5W10RJ
TE Connectivity / Neohm Brand
Wirewound Anti-Surge Power Resistor - 10 ohm (+/-) 5% - 5W - 500V - Through Hole - 8.5mm Dia x 25mm
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description