- EP3WS15RJ
EP3WS15RJ
TE Connectivity / Neohm Brand
Wirewound Anti-Surge Power Resistor - 15 ohm (+/-) 5% - 3W - 500V - Through Hole - 5.5mm Dia x 16mm
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description