- EP3WS150RJ
EP3WS150RJ
TE Connectivity / Neohm Brand
Wirewound Anti-Surge Power Resistor - 150 ohm (+/-) 5% - 3W - 500V - Through Hole - 5.5mm Dia x 16mm
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description