- EP3W47RJ
EP3W47RJ
TE Connectivity / Neohm Brand
Wirewound Anti-Surge Power Resistor - 47 ohm (+/-) 5% - 3W - 500V - Through Hole - 6.5mm Dia x 17.5mm
Description