- EP3W470RJ
EP3W470RJ
TE Connectivity / Neohm Brand
Wirewound Anti-Surge Power Resistor - 470 ohm (+/-) 5% - 3W - 500V - Through Hole - 6.5mm Dia x 17.5mm
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description