- EP1WS10RJ
EP1WS10RJ
TE Connectivity / Neohm Brand
Wirewound Anti-Surge Power Resistor - 10 ohm (+/-) 5% - 1W - 500V - Through Hole - 3.5mm Dia x 10mm
Description