- EP1W330RJ
EP1W330RJ
TE Connectivity / Neohm Brand
Wirewound Anti-Surge Power Resistor - 330 ohm (+/-) 5% - 1W - 500V - Through Hole - 5mm Dia x 12mm
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description