- CRGV2512F100K
CRGV2512F100K
TE Connectivity / Neohm Brand
High Voltage Thick Film Resistor - SMD 2512 - 100 Kohm (+/-) 1% - 1 W - 3000V - TCR (+/-) 200ppm/°C - -55°C to +155°C - Tap ...
Description
High Voltage Thick Film Resistor - SMD 2512 - 100 Kohm (+/-) 1% - 1 W - 3000V - TCR (+/-) 200ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Search Keywords: CRGV2512F100K
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:TE Connectivity / Neohm Brand
Part No:CRGV2512F100K
Alias/AKA:2-1879539-9
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8533210030
COO:US
ECCN:EAR99
Reel Pack:
4000 -
Resistance Value:100 KOhm
Power Rating:1 W
Tolerance:111364%
Case Size:251211341
Temperature Coefficient:±200 ppm/°C