- CRGV2010F4M64
CRGV2010F4M64
TE Connectivity / Neohm Brand
High Voltage Thick Film Resistor - SMD 2010 - 4.64 Mohm (+/-) 1% - 1/2 W - 2000V - TCR (+/-) 200ppm/°C - -55°C to +155°C - ...
Description
High Voltage Thick Film Resistor - SMD 2010 - 4.64 Mohm (+/-) 1% - 1/2 W - 2000V - TCR (+/-) 200ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel