- CRGV2010F261K
CRGV2010F261K
TE Connectivity / Neohm Brand
High Voltage Thick Film Resistor - SMD 2010 - 261 Kohm (+/-) 1% - 1/2 W - 2000V - TCR (+/-) 200ppm/°C - -55°C to +155°C - T ...
Description
High Voltage Thick Film Resistor - SMD 2010 - 261 Kohm (+/-) 1% - 1/2 W - 2000V - TCR (+/-) 200ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel