- CRGV1206J2M2
CRGV1206J2M2
TE Connectivity / Neohm Brand
High Voltage Thick Film Resistor - SMD 1206 - 2.2 Mohm (+/-) 5% - 1/8 W - 500V - TCR (+/-) 200ppm/°C - -55°C to +155°C - Ta ...
Description
High Voltage Thick Film Resistor - SMD 1206 - 2.2 Mohm (+/-) 5% - 1/8 W - 500V - TCR (+/-) 200ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel