- CRGV0603F576K
CRGV0603F576K
TE Connectivity / Neohm Brand
High Voltage Thick Film Resistor - SMD 0603 - 576 Kohm (+/-) 1% - 1/16 W - 200V - TCR (+/-) 200ppm/°C - -55°C to +155°C - T ...
Description
High Voltage Thick Film Resistor - SMD 0603 - 576 Kohm (+/-) 1% - 1/16 W - 200V - TCR (+/-) 200ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel