- CRGS2010J2R2
CRGS2010J2R2
TE Connectivity / Neohm Brand
Anti-Surge Thick Film Resistor - SMD 2010 - 2.2 ohm (+/-) 5% - 3/4 W - 200V - TCR (+/-) 200ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape& ...
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Anti-Surge Thick Film Resistor - SMD 2010 - 2.2 ohm (+/-) 5% - 3/4 W - 200V - TCR (+/-) 200ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel