- CRGS2010J220R
CRGS2010J220R
TE Connectivity / Neohm Brand
Anti-Surge Thick Film Resistor - SMD 2010 - 220 ohm (+/-) 5% - 3/4 W - 200V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape& ...
Description
Anti-Surge Thick Film Resistor - SMD 2010 - 220 ohm (+/-) 5% - 3/4 W - 200V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel