Search Keywords: CRGS2010J220K
  • Part No:
    CRGS2010J220K
    EAR99
    4000
  • Resistance Value:
    220 KOhm
  • Power Rating:
    0.75 (3/4) W
  • Tolerance:
    5 %
  • Case Size:
    2010
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C