- CRGS1206J2M7
CRGS1206J2M7
TE Connectivity / Neohm Brand
Anti-Surge Thick Film Resistor - SMD 1206 - 2.7 Mohm (+/-) 5% - 0.6 W - 200V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape ...
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Anti-Surge Thick Film Resistor - SMD 1206 - 2.7 Mohm (+/-) 5% - 0.6 W - 200V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel