- CRGS0805J33K
CRGS0805J33K
TE Connectivity / Neohm Brand
Anti-Surge Thick Film Resistor - SMD 0805 - 33 Kohm (+/-) 5% - 1/2 W - 150V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape& ...
Description
Anti-Surge Thick Film Resistor - SMD 0805 - 33 Kohm (+/-) 5% - 1/2 W - 150V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel