- CRGS0805J2R7
CRGS0805J2R7
TE Connectivity / Neohm Brand
Anti-Surge Thick Film Resistor - SMD 0805 - 2.7 ohm (+/-) 5% - 1/2 W - 150V - TCR (+/-) 400ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape& ...
Description
Anti-Surge Thick Film Resistor - SMD 0805 - 2.7 ohm (+/-) 5% - 1/2 W - 150V - TCR (+/-) 400ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel