- CRGP2512F100R
CRGP2512F100R
TE Connectivity / Neohm Brand
Thick Film Resistor - SMD 2512 - 100 ohm (+/-) 1% - 2W - 500V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description