- CRGP2010F4K7
CRGP2010F4K7
TE Connectivity / Neohm Brand
Thick Film Resistor - SMD 2010 - 4.7 Kohm (+/-) 1% - 1-1/4 W - 400V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Description