- CRGP2010F100R
CRGP2010F100R
TE Connectivity / Neohm Brand
Thick Film Resistor - SMD 2010 - 100 ohm (+/-) 1% - 1-1/4 W - 400V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Description