- CRGP1210F390K
CRGP1210F390K
TE Connectivity / Neohm Brand
Thick Film Resistor - SMD 1210 - 390 Kohm (+/-) 1% - 3/4 W - 200V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Description