- CRGP1210F120K
CRGP1210F120K
TE Connectivity / Neohm Brand
Thick Film Resistor - SMD 1210 - 120 Kohm (+/-) 1% - 3/4 W - 200V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: CRGP1210F120K
Supplier:TE Connectivity / Neohm Brand
Part No:CRGP1210F120K
Alias/AKA:5-2176329-0
5000 -
Power Rating:.75 W
Tolerance:1 %
Temperature Coefficient:±100 ppm/°C
Voltage Rating:200 V