- CRGP1210F10R
CRGP1210F10R
TE Connectivity / Neohm Brand
Thick Film Resistor - SMD 1210 - 10 ohm (+/-) 1% - 3/4 W - 200V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Description