- CRGP0805F150R
CRGP0805F150R
TE Connectivity / Neohm Brand
Thick Film Resistor - SMD 0805 - 150 ohm (+/-) 1% - 1/3 W - 150V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description