Search Keywords: CRGP0805F100R
  • Part No:
    CRGP0805F100R
  • COO:
    TH
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Power Rating:
    .33 W
  • Tolerance:
    1 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Voltage Rating:
    150 V