- CRGP0402F15R
CRGP0402F15R
TE Connectivity / Neohm Brand
Thick Film Resistor - SMD 0402 - 15 ohm (+/-) 1% - 1/8 W - 50V - TCR (+/-) 200ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description