- CRGH2512J360R
CRGH2512J360R
TE Connectivity / Neohm Brand
Thick Film Resistor - SMD 2512 - 360 ohm (+/-) 5% - 1/2 W - 200V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Description