Search Keywords: CRGH2512J33K
  • Part No:
    CRGH2512J33K
  • COO:
    TH
  • ECCN:
    EAR99
    4000
  • Resistance Value:
    33 KOhm
  • Power Rating:
    2 W
  • Tolerance:
    5 %
  • Case Size:
    2512
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C