- CRGH2512J2R0
CRGH2512J2R0
TE Connectivity / Neohm Brand
Thick Film Resistor - SMD 2512 - 2 ohm (+/-) 5% - 1/2 W - 200V - TCR (+/-) 200ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Description