- CRGH2010J6K2
CRGH2010J6K2
TE Connectivity / Neohm Brand
Thick Film Resistor - SMD 2010 - 6.2 Kohm (+/-) 5% - 1/2 W - 200V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description