- CRGH2010J62R
CRGH2010J62R
TE Connectivity / Neohm Brand
Thick Film Resistor - SMD 2010 - 62 ohm (+/-) 5% - 1/2 W - 200V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Description