- CRGH2010F324R
CRGH2010F324R
TE Connectivity / Neohm Brand
Thick Film Resistor - SMD 2010 - 324 ohm (+/-) 1% - 1/2 W - 200V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Description