- CRGH1206J3M9
CRGH1206J3M9
TE Connectivity / Neohm Brand
Thick Film Resistor - SMD 1206 - 3.9 Mohm (+/-) 5% - 1/2 W - 200V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Description