- CRGH1206F2K32
CRGH1206F2K32
TE Connectivity / Neohm Brand
Thick Film Resistor - SMD 1206 - 2.32 Kohm (+/-) 1% - 1/2 W - 200V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Description