- CRGH0805J2K2
CRGH0805J2K2
TE Connectivity / Neohm Brand
Thick Film Resistor - SMD 0805 - 2.2 Kohm (+/-) 5% - 1/3 W - 150V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Description