- CRGH0805F107K
CRGH0805F107K
TE Connectivity / Neohm Brand
Thick Film Resistor - SMD 0805 - 107 Kohm (+/-) 1% - 1/3 W - 150V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Description