- CRGH0603F7K15
CRGH0603F7K15
TE Connectivity / Neohm Brand
Thick Film Resistor - SMD 0603 - 7.15 Kohm (+/-) 1% - 1/5 W - 50V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description