- CRGH0603F48R7
CRGH0603F48R7
TE Connectivity / Neohm Brand
Thick Film Resistor - SMD 0603 - 48.7 ohm (+/-) 1% - 1/5 W - 50V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Description