- CRGH0603F1K37
CRGH0603F1K37
TE Connectivity / Neohm Brand
Thick Film Resistor - SMD 0603 - 1.37 Kohm (+/-) 1% - 1/5 W - 50V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Description