- CRGH0402F43K
CRGH0402F43K
TE Connectivity / Neohm Brand
Thick Film Resistor - SMD 0402 - 43 Kohm (+/-) 1% - 1/10 W - 50V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Description