- CRGCQ1206J2M2
CRGCQ1206J2M2
TE Connectivity / Neohm Brand
AEC-Q200 Thick Film Resistor - SMD 1206 - 2.2 Mohm (+/-) 5% - 1/4 W - 200V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&R ...
Description
AEC-Q200 Thick Film Resistor - SMD 1206 - 2.2 Mohm (+/-) 5% - 1/4 W - 200V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel