- CRGCQ1206F100K
CRGCQ1206F100K
TE Connectivity / Neohm Brand
AEC-Q200 Thick Film Resistor - SMD 1206 - 100 Kohm (+/-) 1% - 1/4 W - 200V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&R ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
AEC-Q200 Thick Film Resistor - SMD 1206 - 100 Kohm (+/-) 1% - 1/4 W - 200V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel