- CRG1210J2K2
CRG1210J2K2
TE Connectivity / Neohm Brand
Thick Film Resistor - SMD 1210 - 2.2 Kohm (+/-) 5% - 1/2 W - 200V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Description