- CRG1206F4M7
CRG1206F4M7
TE Connectivity / Neohm Brand
Thick Film Resistor - SMD 1206 - 4.7 Mohm (+/-) 1% - 1/4 W - 200V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Description