Search Keywords: CRG1206F39R
  • Part No:
    CRG1206F39R
  • Resistance Value:
    39 Ohm
  • Tolerance:
    1 %
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C