Search Keywords: CRG1206F2K4
  • Part No:
    CRG1206F2K4
  • Resistance Value:
    2.4 KOhm
  • Tolerance:
    1 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C