Search Keywords: CRG1206F1K8
  • Part No:
    CRG1206F1K8
  • Resistance Value:
    1.8 KOhm
  • Tolerance:
    1 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C