- CRG1206F15R
CRG1206F15R
TE Connectivity / Neohm Brand
Thick Film Resistor - SMD 1206 - 15 ohm (+/-) 1% - 1/4 W - 200V - TCR (+/-) 200ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Description