- CRG1206F130K
CRG1206F130K
TE Connectivity / Neohm Brand
Thick Film Resistor - SMD 1206 - 130 Kohm (+/-) 1% - 1/4 W - 200V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description